Mobilní aplikace cenová mapa prahy

05. 02. 2023

Mobilní aplikace Cenová mapa stavebních pozemků je dostupná jako standardní mapová aplikace v mobilních obchodech pro nejrozšířenější mobilní platformy současnosti (Android a Mac iOS). Aplikace zobrazuje grafickou část vyhlášky č. 32/1998 v platném znění, která slouží ke zjištění administrativní ceny stavebních pozemků na území hl. m. Prahy. Zobrazené údaje mají informativní charakter a při zjišťování administrativních cen stavebních pozemků je nutné postupovat dle jednotlivých ustanovení výše uvedené vyhlášky.


Aplikace má jednoduché, intuitivní ovládání a jsou v ní k dispozici informace o ceně pozemku, adrese a parcele s možností propojení do webové aplikace „Nahlížení do katastru nemovitostí“, kterou provozuje Český úřad zeměměřický a katastrální.

Grafickou prezentaci cenové mapy je možné stáhnout do mobilního zařízení pro použití v režimu offline (tento režim umožňuje práci s aplikací bez připojení k internetu). V případě vydání aktualizace dat je možné prostřednictvím přehledného rozhraní data v aplikaci aktualizovat.

V neposlední řadě aplikace umožňuje využívání základních funkcí mobilních mapových aplikací jakou je například určování aktuální polohy uživatele v mapě a ukládání oblíbených lokalit.

Odkazy na aplikaci pro:

Android Market: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cgi.ipr.pricemap
Apple Store: https://apps.apple.com/cz/app/cenov%C3%A1-mapa-prahy/id1526430153?mt=8

Text na Ochranu osobních údajů - Privacy policy najdete zde.

Kontaktní osoba: Mgr. Michal Pochmann, pochmann@ipr.praha.eu