Více informací o fungování mapových služeb naleznete ZDE.
Klasifikovaný rastr vytvořený z digitálního modelu zástavby zobrazuje absolutní nadmořské výšky budov.
Archiv grafické části Cenové mapy stavebních pozemků na území hlavního města Prahy (od r. 2000) s aktuální parcelní kresbou
Službu tvoří rastrové reprezentace výkresů historických územních plánů hl. m. Prahy, příp. jejich návrhů či konceptů, a to z let 1955, 1964, 1969, 1971, 1975, 1986, 1994, 1999 a 2009. Nejstarší zobrazené výkresy (z období 1955 – 1994) byly získány z archivu URM v papírové podobě. Po naskenování byly oříznuty a transformovány do souřadného systému S-JTSK metodou identických bodů. Tyto rastry nedosahují vysoké polohové přesnosti, a to především kvůli kvalitě papírových výkresů znehodnocené stářím. Prostorové rozlišení těchto rastrů závisí na rozlišení skenovaných map a pohybuje se okolo 0,5 m (rok 1994 0,85 m). Novější výkresy (od roku 1999) již byly zpracovány v digitální podobě a jsou polohově přesné. Velikost pixelu těchto rastrů je 0,25 m. Měřítko všech výkresů je 1:10 000.
Službu tvoří rastrové reprezentace historických plánů hl. m. Prahy. Jüttnerův plán Prahy z roku 1816, Polohopisný plán královského města Prahy se Smíchovem a Karlínem z roku 1869, Polohopisný plán královského hlavního města Prahy z roku 1884, Plán polohy a výšek královského hlavního města Prahy z roku 1889, Orientační plán královského hlavního města Prahy a obcí sousedních z let 1909-1914, Výškopisný plán hlavního města Prahy s okolím z let 1920 – 1924, Orientační plán hlavního města Prahy s okolím z roku 1938 a Plán Prahy z roku 1944. Podkladové archiválie byly naskenovány a transformovány do souřadného systému S-JTSK. Tyto rastry nedosahují vysoké polohové přesnosti, a to především kvůli kvalitě papírových podkladů znehodnocených stářím.
Služba obsahuje ortofotomapy Prahy, příp. okolí, dostupné na IPR - historické černobílé z let 1938, 1945, 1953, 1975 a 1989; barevné na celém území města z r. 1996 a 2003; na části Prahy z let 2000, 2001-2, 2004-5; okolí Prahy z r. 2006 a 2011. Od r. 2007 po současnost je ve službě každý rok zastoupen barevnou ortofotomapou celé Prahy o velikosti pixelu 10cm. Služba dále obsahuje speciální ortofotomapy - TrueOrto 2012 ze středu města, ortofotomapu zaplavených území z června 2013 a od roku 2012 v ročních aktualizacích ortofotomapu mimovegetační.
Služba obsahuje cache polygonů budov. V měřítku do 1: 10 000 se zobrazují budovy Digitální technické mapy. V měřítcích 1: 10 000 až 1: 50 000 jsou ve službě bloky budov ze Základní mapy 1: 25 000. Budovy ze Zabagedu jsou použity pro Středočeský kraj ve všech měřítcích a od měřítka 1: 50 000 do 1: 750 000 jsou použity i v Praze.
Služba obsahuje mapu Bývalého pozemkového katastru v podobě mapové cache.
Celoměstský systém cyklotras hl. m. Prahy (nadřazené, páteřní a hlavní) schválený Usnesením Rady č. 3113 ze dne 5.12. 2022.
Cenová mapa stavebních pozemků na území hlavního města Prahy - grafická část
Aktuální stav cyklodopravy v hl. m. Praze. Obsahuje cyklotrasy značené (včetně popisů), doporučené, nebezpečná místa, stojany a jednosměrky.
Dětská hřiště a sportoviště v Praze
Stínovaný digitální model povrchu na území Prahy. Vznikl geoprocesingovým přepočtem z DSM. Používá se pro zobrazování v mapě, kde pomocí zobrazení osvětlených a neosvětlených míst vytváří dojem plasticity reliéfu na mapě. Na území Středočeského kraje je využit stínovaný reliéf vytvořený z digitálního modelu terénu ČÚZK.
plochy podle druhu pozemku ISKN s variantním zobrazením hranic pozemků
Digitální technická mapa Prahy (DTMP) je základní mapové dílo v měřítku 1:500 popisující území hl. m. Prahy. Sdružuje vektorová 3D data vymezující objekty fyzického stavu polohopisu a sítí technického vybavení. Sítě technické infrastruktury jsou rozděleny na autorizované a neautorizované. Neautorizovaná data pocházejí z přejímek dokumentací skutečného provedení staveb a autorizovaná data jsou data správců inženýrských sítí, kteří mají uzavřenou smlouvu s IPR.
Výšky měřených podrobných bodů Digitální technické mapy Prahy.
Zásobování elektrickou energií na území hl. m. Prahy
Elektronické komunikace na území hl. m. Prahy
Emise z automobilové dopravy. Prezentovány jsou jak emise z vybraných úseků silniční sítě a křižovatek, tak z dalších speciálních zdrojů (autobusové terminály, portály a výduchy silničních tunelů, parkoviště, garáže) Emise vypočteny v rámci aktualizace Modelování kvality ovzduší. Pro IPR Praha zpracovala firma ATEM s.r.o. Poslední aktualizace: únor 2023. Prezentovaný stav: 2021
Služba prezentuje produkci emisí vybraných polutantů ze stacionárních zdrojů znečišťování ovzduší. Zdroje jsou rozděleny do kategorií: Vyjmenované zdroje (REZZO 1- zdroje s úplným ohlášením do ISPOP, REZZO 2 - zdroje se zjednodušeným ohlášením do ISPOP) a nevyjmenované zdroje (REZZO 3 a lokální topeniště). Emise z vyjmenovaných zdrojů jsou sledovány za jednotlivé zdroje, emise z nevyjmenovaných zdrojů jsou v součtu za základní sídelní jednotky. Sledované látky: SO2, CO, NOx, tuhé znečišťující látky, suspendované frakce prachu PM10 a PM2.5, BaP, skleníkové plyny (CO2, CH4, N2O, CO2ekv). Měrné emise - emise ze stacionárních zdrojů celkem na plochu městské části. Aktualizace 2022. Stav dat 2021.
Služba prezentuje míru přirozeného radonového rizika geologického podloží, geologické jednotky, geologická rizika a ložiskovou ochranu na území hl. m. Prahy.
Hranice rozlivu - povodeň 2013
Služba prezentuje kompilaci informačních vrstev přímo či nepřímo souvisejících s problematikou hluku. Základní informační vrstvy hlukové mapy prezentující hladiny hluku ve dne a v noci (deskriptory LAeq16h a LAeq8h) z dopravní sítě, stav 2016(IPR, 2017) a Strategickou hlukovou mapu pro deskriptor Ldvn a Ln (Pro Ministerstvo zdravotnictví ČR zpracoval Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě v r. 2015, příprava dat AKUSTIKA Praha s.r.o., vstupní data: silniční doprava 2013, ostatní zdroje 2011). Dále jsou prezentovány tzv. Oblasti ticha, které vymezuje Akční plán snižování hluku pro aglomeraci Praha (MHMP, 2016). Mapa je dále doplněna o ochranné hlukové zóny letiště Praha - Ruzyně, které definují pravidla výstavby v rámci těchto zón. (Letiště Praha, 2007) a o prvky protihlukové ochrany (IPR, 2011).
Vybrané hodnoty území - stavební dominanty a vyhlídková místa. Stavební dominanty jsou podle charakteru rozlišeny na kompoziční, technické, výškové a hmotové. Vyhlídková místa jsou doplněna o pohledové výseče.
Služba obsahuje pětileté průměry imisních koncentrací vybraných polutantů (PM10, PM2.5, NO2, benzen, arsen, Benzo(a)pyren, SO2, olovo, nikl, kadmium) v síti 1x1 km pro období 2017 - 2021, 2016 - 2020. Zdroj dat: Český hydrometeorologický ústav.
Služba obsahuje hlavní výstup projektu Modelové hodnocení kvality ovzduší hl. m. Prahy. Zobrazuje modelově vypočtené hodnoty koncentrací (vztažené k existujícím limitům znečištění ovzduší) sledovaných škodlivin (PM10, PM2,5, SO2, NO2, NOx, CO, benzen, B[a]P, O3) a podíly jednotlivých skupin zdrojů na průměrných ročních koncentracích těchto škodlivin v síti 8 647-mi referenčních bodů (síť s krokem 300 x 250m). Pro IPR Praha zpracovala firma ATEM s.r.o. Poslední aktualizace: únor 2021 Prezentovaný stav: 2019
V informativní mapě sítí jsou sloučeny sítě technické infrastruktury z Digitální technické mapy Prahy a z Územně analytických podkladů hl. m. Prahy. Liniové značky jsou zakresleny dle legendy Digitální technické mapy Prahy.
Objekty Policie ČR, Městské policie Praha, Zdravotnické záchranné služby hl.m.Prahy, objekty požární ochrany, okrsky a Obvodní ředitelství Policie ČR, Městské policie Praha, hasební obvody
Inženýrskogeologické mapy A - geologické poměry
Inženýrskogeologické mapy B - mapa mocností pokryvných útvarů
Inženýrskogeologické mapy C - mapa hydrogeologických poměrů
inženýrskogeologické mapy D - mapa dokumentačních bodů
Služba obsahuje údaje o zařízeních podléhajících zák. č. 76/2002 Sb., o integrované prevenci, na území hl.m. Prahy. Informace o zařízení zahrnují název zařízení a provozovatele, kategorii dle uvedeného zákona, adresu umístění zařízení, název městsk é části, IČO provozovatele a údaje o získání integrovaného povolení (ano/v řízení).
Odkanalizování na území hl. m. Prahy
Služba obsahuje klady mapových listů na území hl. m. Prahy v rozsahu měřítek 1:500 - 1:50000.
klasifikace parcel na základě vlastnictví a vztahu vlastníků k veřejnému sektoru
Pobočky Městské knihovny v Praze a místní knihovny
Kolektory 2. a 3. kategorie na území hl. m. Prahy
Mapa obsahuje údaje o vybraných zařízeních k nakládání s odpadem (spalovny, skládky, kompostárny, recyklační a dotřiďovací linky, ...), o sběrnách nebezpečného odpadu, o sběrných dvorech a informace o svozu komunálního odpadu na území hl. m. Prahy. Podklady poskytl Odbor ochrany prostředí MHMP.
Komunikační síť zobrazená podle kategorií (dálnice, silnice 1. až 3. třídy, místní a vybrané účelové komunikace)
Kulturní zařízení v Praze
Služba obsahuje klasifikovanou mapu landcoveru odvozenou z leteckých snímků z roku 2020. Služba má podobu mapové cache.
Služba poskytuje letecké snímky Prahy z posledního dostupného snímkování formou mapových dlaždic v souřadnicovém systému S-JTSK ; Autor Vojtěch Hříbal
Služba poskytuje mimovegetační letecké snímky Prahy z posledního dostupného snímkování formou mapových dlaždic v souřadnicovém systému S-JTSK ; Autor Vojtěch Hříbal
Linky a zastávky MHD provozované dnes v hl. m. Praze
Lokality – jednotky vymezené na základě převažujícího charakteru území – jsou ve službě zobrazeny dvojím způsobem. Jednak podle způsobu využití (obytné, rekreační, krajinné, produkční a ostatní neurčené) a dále podle struktury či typu (město / krajina a další podrobné členění).
parcely ve vlastnictví Hl.m. Prahy (IČ 64581) a svěřené do správy městských částí s údaji o typu vlast. vztahu, spoluvlastnictví a (u svěřených parcel) správci
Data byla vytvořená pomocí prostředku ArcGIS 9.2, Spatial Analyst. Vrstva byla převedena z rastrové vrstvy bonita, s horizontálním rozlišením 25m. Pro realizaci této mapy byla využita tato data: Digitalní referenční mapa Praha-bloková mapa budovy Liniová vrstva uličních úseku Vektorová data tématické vrstvy Úpn-doprava-liniová vrstva silniční sítě Výstupy z Modelového hodnocení kvality ovzduší v Praze-aktualizace 2006 firmou ATEM s.r.o. Digitální model terénu DMR25 Ortofotosnímky ČR. Pro IPR zpracoval ČHMÚ v roce 2008.
Mapa Stabilního katastru - povinné císařské otisky, stav využití území hl. m. Prahy okolo roku 1842. Digitální rastrový obraz mapových listů na území Prahy byl převzat od správce díla - Ústředního archivu zeměměřictví a katastru Zeměměřického úřadu. V Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy bylo provedeno spojení do souvislého zobrazení celého území Prahy a transformace do souřadnicového systému S-JTSK.
Mapa Stabilního katastru - povinné císařské otisky, reprezentující stav využití území hl. m. Prahy okolo roku 1842. Mapa zobrazuje území centra Prahy v měřítku 1 : 720. Jednotlivé mapové listy byly spojeny do souvislého zobrazení území a transformovány do souřadnicového systému S-JTSK. Služba má formát mapové cache.
Mapa stabilního katastru 1842 – originální mapy stabilního katastru v měřítku 1:1440. Jednotlivé mapové listy byly georeferencované do systému S-JTSK na základě kladu mapových listů pro měřítko 1:1440. 22 mapových listů je spojených do souvislé mozaiky. Listy č. 18 a 19, které jsou v druhém provedení zvlášť pro Vyšehrad, jsou spojené na hranici obou území.
metro, tramvajové tratě, železniční tratě, vlečky a železniční zařízení
Mapová služba prezentuje hlavní grafické výstupy projektu Modelové hodnocení kvality ovzduší na území hl. m. Prahy. Představují modelová pole koncentrací škodlivin. Polygony jsou odvozeny z hodnot vypočtených v síti referenčních bodů s krokem 300 x 250m. Pro IPR Praha zpracovala firma ATEM s.r.o.
letiště, heliporty, zařízení vodní dopravy a vodní cesta
Mapová služba obsahuje chráněná území (CHKO, maloplošná ZCHÚ, území NATURA 2000), přírodní parky, významné krajinné prvky, památné stromy, přírodovědně hodnotné lokality. Dále klasifikuje vybraná území hl. m. Prahy z hlediska zastoupení vegetace (vrstvy Vegetační mapa, Dřeviny). Data vrstev Vegetační mapa a Dřeviny byla pořízená ve spolupráci IMIP (dnes IPR), Aquatest a.s., Hydrosoft Veleslavín, MHMP aj. Odborný zpracovatel Aquatesta.s. (odp. pracovník RNDr. Vávra, CSc.). Etapy: postupně zpracovávaná území v okrajových částech Prahy v letech 1994 - 1999 na základě různých zakázek. Od r. 1997 dopracováváno v rámci projektu IMIP ve spolupráci s MHMP.
plochy podle třídy ochrany ZPF ISKN
zobrazení kulturních památek, památkových rezervací, zón a archeologických stop na území Hl. m. Prahy
Zobrazuje pěší síť v členění na chodníky, pasáže, nezpevněné cesty a nábližky, silnice bez chodníku a mimoúrovně. Data této služby mohou být použita i pro síťové analýzy.
Výkresová část Územního plánu SÚ hl. m. Prahy ve stavu po poslední aktualizaci (zahrnuje poslední schválené a vydané změny a úpravy ÚP). Obsahuje celkem 12 výkresů, z nichž jedenáct je zobrazeno v měřítku 1:10 000 a jeden v měřítku 1:25 000. Prostorové rozlišení výkresů je odvozeno od použitého měřítka. U výkresů většího měřítka představuje 1 pixel hodnotu 0,25 m (příp. 0,5 m). Rastr výkresu v měřítku 1:25 000 má velikost pixelu 0,625 m. Výkresy se aktualizují nepravidelně na základě požadavku OUP MHMP, zpravidla po vydání většího množství změn.
Výkresová část územního plánu SÚ hl. m. Prahy, která nepodléhá aktualizaci. Obsahuje celkem 7 výkresů - č. 26 Bydelní, č. 27 Veřejné vybavení, č. 28 Ostatní nebytové funkce, č. 29 Sport a rekreace, č. 30 Systém zeleně, č. 35 Památková ochrana a č. 38 Ochranná pásma a chráněná území. Z nich je šest zobrazeno v měřítku 1:25 000 a jeden (č. 38) v měřítku 1:10 000. Prostorové rozlišení výkresů je odvozeno od použitého měřítka. U výkresů měřítka 1:10 000 představuje 1 pixel hodnotu 1 m. Rastr výkresu v měřítku 1:25 000 má velikost pixelu 0,8 m.
Služba obsahuje výkres č. 4 platného územního plánu sídelního útvaru hl. m. Prahy. Obsahem výkresu je plán využití ploch ve stavu po poslední aktualizaci (zahrnuje poslední schválené a vydané změny a úpravy ÚP). Služba má podobu mapové cache.
Zásobování plynem na území hl. m. Prahy
Přehled podnětů na změny a úpravy ÚP.
Služba obsahuje archivní mapu pražských zahrad z let 1790 - 1830 v podobě mapové cache.
Klasifikovaný rastr vznikl výpočtem z digitálního modelu zástavby a digitálního modelu terénu. Zobrazuje relativní výšky budov (mostů), to je jejich výšku nad terénem.
Ropovody na území hl. m. Prahy
Sklonitost terénu vypočítaná z digitálního modelu terénu
Mateřské školy (MŠ), základní školy (ZŠ), střední školy (SŠ), vyšší odborné školy (VOŠ) a jiná vzdělávací zařízení, vysoké školy (VŠ)
Plochy využití území a krajiny v podrobnosti měřítka 1 : 5 000. Data pocházejí z průzkumů IPR Praha, který probíhá od roku 2012. Legenda obsahuje celkem 127 podrobných kódů využití území v těchto nadřazených tématech: - krajina - vodní toky a plochy - sport a rekreace - občanské vybavení veřejné infrastruktury - občanské vybavení – obchod, služby - bydlení - produkce, těžba, odpady - dopravní infrastruktura - veřejná prostranství – komunikace - technická infrastruktura - plochy bez využití.
Mapová služba prezentuje vyjmenované stacionární zdroje znečištění ovzduší (REZZO 1 a 2) dle jejich instalovaného tepelného výkonu a převládajícího druhu paliva. Vstupní data jsou každoročně aktualizována. Poslední aktualizace: prosinec 2022. Stav dat: 2021.
Stavební uzávěry (SU) vyplývající z vyhlášek hl. m. Prahy, z územních rozhodnutí a usnesení Rady hl. m. Prahy. Ve službě jsou SU rozděleny do 4 kategorií: - stavební uzávěry pro Velká rozvojová území; - stavební uzávěry pro trasy městské kolejové dopravy; - stavební uzávěry pro nadřazenou komunikační síť hl. m. Prahy; - vybrané ostatní stavební uzávěry. Data se aktualizují průběžně podle schválených dokumentací.
stínovaný reliéf vytvořený z digitálního modelu terénu
Stínovaný reliéf středočeského kraje vytvořený z digitálního modelu terénu
stínovaný reliéf vytvořený z digitálního modelu terénu a digitálního modelu zástavby
orientační uspořádání tarifů pražské integrované dopravy (rozhodující je tarifní pásmo uvedené u zastávky v konkrétním jízdním řádu)
Zásobování teplem na území hl. m. Prahy
Klasifikovaný rastr vytvořený výpočtem z digitálního modelu terénu a digitálního modelu zástavby. Každý pixel obsahuje hodnotu absolutní nadmořské výšky.
Turistické trasy a naučné stezky
Služba obsahuje hlavní výkres územně analytických podkladů hl. m. Prahy pro obec - č. 1 - Hodnoty území. Služba má podobu mapové cache.
Služba obsahuje hlavní výkres územně analytických podkladů hl. m. Prahy pro obec - č. 2 - Limity využití území. Služba má podobu mapové cache.
Služba obsahuje hlavní výkres územně analytických podkladů hl. m. Prahy pro obec - č. 3 - Záměry na provedení změn v území. Služba má podobu mapové cache.
Služba obsahuje hlavní výkres územně analytických podkladů hl. m. Prahy pro obec - č. 4 - Problémy k řešení. Služba má podobu mapové cache.
Úkryty CO, sirény, objekty s toxickými látkami
Přehled veškerých pořízených úprav Územního plánu SÚ hl. m. Prahy. Ve službě jsou jednotlivé úpravy rozděleny do kategorií podle fáze schvalovacího procesu, ve které se aktuálně nacházejí. Vymezeny jsou tyto kategorie: - schválené zapracované úpravy; - schválené nezapracované úpravy (nepropsané do čistopisu výkresu); - projednávané /neukončené úpravy (přerušené, pozastavené); - úpravy přerušené rozhodnutím ZHMP; - schválené úpravy zrušené rozhodnutím soudu; - neschválené úpravy. V malém měřítku se jednotlivé úpravy zobrazují pouze bodovou lokalizací, od měřítka 1:25 000 se vykreslují vlastní polygony úpravy. Aktualizace dat probíhá průběžně na základě schválených dokumentací.
Urbanistické studie zpracované pro různé lokality v hl. m. Praze.
Rastrová reprezentace grafické části hlavních výkresů územně analytických podkladů hl. m. Prahy. Služba je tvořena archivem čtyř hlavních výkresů ÚAP pro každý z roků 2008, 2010, 2012, 2014 a 2016. Výkresy jsou zobrazeny v měřítku 1:10 000.
Rastrová reprezentace grafické části územně analytických podkladů hl. m. Prahy vydaných v roce 2016. Soubor tvoří celkem 57 výkresů sdružených do 10 tematických kapitol v měřítku 1:10 000 nebo 1:25 000, výjimečně jsou použita měřítka 1:5 000 a 1:100 000.
Rastrová reprezentace grafické části územně analytických podkladů hl. m. Prahy pro kraj. Služba je tvořena čtyřmi hlavními výkresy ÚAP 2020. Výkresy jsou zobrazeny v měřítku 1:100 000.
lokalizace územních rozhodnutí
Služba obsahuje rastrovou podobu hlavních výkresů vybraných územních studií na území HMP.
Služba zobrazuje soubor informací o veřejně přístupných plochách v Praze. Mezi ně jsou zahrnuta data o parteru, údaje o prostupnosti územím / ploty a bariéry, hierarchie veřejně přístupných ploch a data o vybavenosti veřejných prostranství. Do služby je rovněž zahrnuta klasifikace uliční sítě podle několika atributů (střední výška / střední šířka ulic, vzdálenost zástavby a počet podlaží).
Mapa veřejných toalet v Praze. Veřejné toalety jsou zmapovány v širším centru hl. m. Prahy a na kompletní dopravní infrastruktuře hl. m. Prahy.
Vymezení vnitřní zóny města.
Vodovodní síť na území hl. m. Prahy
Vodstvo - vodní toky, vodní plochy, kilometráž vodních toků
mapová služba obsahuje vrstevnice v intervalu 1 metru a zvýrazněné vrstevnice po 5-ti metrech s kótou
Vybrané ukazatele o výškových poměrech v Praze získané především analytickými postupy: - výška obvodových linií střech - počet podlaží stanovený pro jednotlivé budovy - typická podlažnost v rastru (čtverci) o rozměrech 100x100 m - klasifikace střešní krajiny
Vývoj zástavby v Praze 1840 - 2010
Služba obsahuje základní vrstvy pro identifikaci a vyhledávání v mapě Prahy: hranice katastrálních území, městských částí a správních obvodů, uliční úseky, adresní body, budovy a parcely.
Služba ve formě mapové cache zobrazuje území Prahy a Středočeského kraje a je základní podkladovou vrstvou pro prezentaci tématických dat. Vychází z mapového projektu, ve kterém jsou v okolí Prahy data ZABAGEDu. Na území města Prahy jsou malá měřítka zastoupena vrstvami ZABAGEDu (1:750000 - 1:75000), střední měřítka Základní mapou 1:25000(1:50000 - 1:10000) a velká měřítka Mapou technického využití území(1:7500 - 1:500).
Služba ve formě mapové cache zobrazuje území Prahy a Středočeského kraje a je základní podkladovou vrstvou pro prezentaci tématických dat. Vychází z mapového projektu, ve kterém jsou v okolí Prahy data ZABAGEDu. Na území města Prahy jsou malá měřítka zastoupena vrstvami ZABAGEDu (1:750000 - 1:75000), střední měřítka Základní mapou 1:25000(1:50000 - 1:10000) a velká měřítka Mapou technického využití území(1:7500 - 1:500). Barevnost mapy je v tónech šedé.
Služba ve formě mapové cache zobrazuje území Prahy a Středočeského kraje a je základní podkladovou vrstvou pro prezentaci tématických dat. Vychází z mapového projektu, ve kterém jsou v okolí Prahy data ZABAGEDu. Na území města Prahy jsou malá měřítka zastoupena vrstvami ZABAGEDu (1:750000 - 1:75000), střední měřítka Základní mapou 1:25000 (1:50000 - 1:10000) a velká měřítka Mapou technického využití území(1:7500 - 1:500). Mapa je doplněna stínovaným reliéfem.
Záměry na provedení změn v území včetně plánu ÚSES
Záplavové území na území hl. m. Prahy
Výkresová část zásad územního rozvoje hl. m. Prahy v aktuálně platném stavu. Obsahuje celkem 8 výkresů - č. 1 Výkres uspořádání území hl. m. Prahy, č. 2. Výkres ploch a koridorů nadmístního významu - dopravní infrastruktura, č. 3. Výkres ploch a koridorů nadmístního významu - technická infrastruktura, č. 4. Výkres ploch a koridorů nadmístního významu - ÚSES, č. 5. Výkres oblastí se shodným krajinným typem, č. 6. Výkres veřejně prospěšných staveb nadmístního významu, č. 7. Výkres veřejně prospěšných opatření nadmístního významu a č. 8. Koordinační výkres. Z nich je sedm zobrazeno v měřítku 1:100 000 a jeden (č. 8) v měřítku 1:50 000. Prostorové rozlišení výkresů je odvozeno od použitého měřítka. U výkresů měřítka 1:100 000 představuje 1 pixel hodnotu 2,5 m. Rastr výkresu v měřítku 1:50 000 má velikost pixelu 1,25 m.
pořadí zimní údržby komunikací TSK
Přehled veškerých pořízených změn Územního plánu SÚ hl. m. Prahy. Ve službě jsou jednotlivé změny rozděleny do kategorií podle fáze schvalovacího procesu, ve které se aktuálně nacházejí. Vymezeny jsou tyto kategorie: - schválené zapracované změny; - schválené nezapracované změny (nepropsané do čistopisu výkresu); - projednávané /neukončené změny (přerušené, pozastavené); - změny přerušené rozhodnutím ZHMP; - schválené změny zrušené rozhodnutím soudu; - neschválené změny. V malém měřítku se jednotlivé změny zobrazují pouze bodovou lokalizací, od měřítka 1:25 000 se vykreslují vlastní polygony změny. Aktualizace dat probíhá průběžně na základě schválených dokumentací.
Mapa zón města pro účely stanovení počtu parkovacích stání (dle Pražských stavebních předpisů)
Zóny placeného stání podle typů včetně parkovacích automatů